Пресс-служба SMG

+38 (044) 391-30-40

Подписка на новости

Введите адрес своей электронной почты и мы будем сообщать Вам о новостях SMG


СМГ организовала отдых на море для семей с особенными детьми

13
сентября
2019

Компанию Смарт Мэритайм Груп и херсонскую общественную организацию «Центр «София», которая занимается детьми с особыми физическими потребностями, связывает не один год дружбы. SMG помогает Центру не только финансово. Ежегодно несколько семей с особыми детьми на безоплатной основе отдыхают на море в пансионате «Корабел». Сезон-2019 не стал исключением.

Об отдыхе «софиеевцев» рассказывает глава Центра Ольга Цилинко:

- Великих та щедрих почестей заслуговують добрі люди із щедрими душами, які вже багато років є нашими вірними друзями, а саме колектив та керівництво Smart Maritime Group (SMG) . За майже десятиліття нашої дружби по різною була погода в суспільстві, але наші відносини завжди були теплими та безхмарними. Родини, якими опікується Херсонська Міська громадська організація «ЦЕНТР «СОФІЯ» складні та нужденні, потребують постійної уваги та підтримки через своїх неповносправних діток. Цього року вже 10-й рік поспіль без перерв на політику та труднощі наші дві родини відпочили в пансіонаті «КОРАБЕЛ». П'ятеро дітлахів отримали можливість поплюскатись в теплому морі, а матусі хоча б на тиждень відпочити від буденних побутових турбот. Дуже приємно отримувати турботу та увагу, з якими кожного разу зустрічають наші родини в «КОРАБЕЛІ», дитяче щастя не можна описати ніякими словами!
Ми щиро дякуємо усім, хто приймає рішення про організацію такого подарунку з особливим супроводом для наших діток, та особисто Василю Вікторовичу Федіну за увагу, турботу та розуміння!!!
Нехай усім повернеться добро сторицею!!!

Кроме детей компания Смарт Мэритайм Груп ежегодно предоставляет возможность отдохнуть в «Корабеле» своим ветеранам-судостроителям из Херсона и Николаева.

  Фото предоставлено ОГ "Центр "София"

СМГ организовала отдых на море для семей с особенными детьми
СМГ организовала отдых на море для семей с особенными детьми